Družstevní byty jsou pro mladou rodinu skvělou příležitostí.

Družstevní byty jsou pro živnostníky ideální řešení.

Uvažujete o bydlení pro sebe nebo své děti, družstevní byt je skvělá varianta.

Nechcete-li se příliš vázat, uvažujte o družstevním bydlení – je pro vás ideální.

Mladá rodina

„Chceme se usadit a zrovna čekáme mimčo. Hypotéka je pro nás problém, protože s mateřskou i rodičovskou banky příliš nepočítají.“

Často se říká, že pro mladé lidi je společná hypotéka větším závazkem než svatba. Rodiny, ve kterých je jeden z partnerů na rodičovské dovolené, zase velmi obtížně dosahují na výši hypotéky dostatečnou pro požadované bydlení. Řeší to podnájmy a každý měsíc platí za byt, který nikdy nebude jejich.

Družstevní bydlení je pro mladé řešením

1. Na začátku je potřeba zaplatit členský poplatek, který se většinou pohybuje ve výši jedné čtvrtiny z celkové ceny bytu.

2. Pro získání takové částky můžete využít řady dostupnějších finančních produktů, než je hypotéka.

3. Následně platíte v podstatě klasický nájem a za 25 let v jeho rámci splatíte celkovou cenu bytu, která bývá nižší i o stovky tisíc korun než u bytů jdoucích přímo do osobního vlastnictví.

4. Následně si byt snadno necháte převést do osobního vlastnictví.

5. Po celou dobu vás netíží ani dluhy, ani hypotéka.

Každý z vás může být investorem

Investujte do své budoucnosti a do budoucnosti svých blízkých. Družstevní bydlení je jednou z nejlepších a nejjistějších variant, při které prakticky nic neriskujete. I když se nakonec budete chtít bytu zbavit, získáte zpět svůj vklad - družstevní podíl. Je možné také svá práva a povinnosti člena družstva, tedy i družstevní podíl, převést za úplatu na kohokoliv, kdo o převod a tedy i družstevní byt bude mít zájem. 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku